Зустріч з батьками майбутніх першокласників відбудеться 12 березня 2020р о 16 год в актовій залі школи.

Прогнозована кількість класів-2.
Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним із батьків з 1 березня до 31 травня 2020р. (включно) директорці школи.
До заяви додаються:
1.Копія свідоцтва про народження дитини.
2.Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів”, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року “Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти”).
3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи (рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.12.2019 №1119), рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи ,а також діти працівників школи. Ми раді Вас бачити у нашому навчальному закладі.